הדרכות

העניקו לעובדיכם כלים לניהול הקריירה

אם אתם מלווים את עובדיכם בתקופת מעבר בקריירה, או רוצים להעשיר את תחום משאבי האנוש בחברה ובשדרת הניהול וללמוד מאתנו את רזי הגיוס, עולם העבודה הוא עולם ומלואו ותמיד ניתן להתקדם בו, ללמוד ולהתמקצע.

 

במסגרת הסדנאות וההדרכות של Manpower Talent אנו מציעים ליחידים ולחברות סדנאות במגוון תחומים: בניית תכנית לחיפוש עבודה, כתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה, חיפוש עבודה – כיצד ואיפה, לינקדאין ורשתות חברתיות. סדנאות אלו מיועדות לעובדים לקראת פרישה הנמצאים בתקופת מעבר בקריירה ולמחפשי עבודה והן ניתנות בסניפי Manpower וכן לסטודנטים באקדמיה. קהל אחר של סדנאות הם סטודנטים למשאבי אנוש, הבאים ללמוד על גיוס עובדים: כלי מיון והערכת עובדים, סינון קורות חיים והגדרת תפקיד, ראיונות התנהגותיים, מרכזי הערכה. למנהלי חברות ועסקים אנו מציעים סדנת גיוס למנהלים בה אנו נותנים כלים לעריכת ראיונות עומק.

 

היתרון המשמעותי בסדנאות וההדרכות של Manpower Talent טמון בניסיוננו הרב והתמחותנו בהדרכה ואימון קריירה, וביכולתנו לתת לכל לקוח את שדרוש לו. את הסדנאות מנחות מנהלות הקריירה של Manpower Talent והרכבן נתפר בהתאם לצרכי הלקוחות: סדנאות של כמה שעות או של יום שלם, בסניפינו או בבית הלקוח, כמפגש חד-פעמי או כסדרה של מפגשים.

 

סדנאות והדרכות מבית Manpower Talent בואו ללמוד מהמומחים

 

 

מצא את הסדנה לעובדים שלך. לפרטים נוספים ניתן לפנות לאורית בראון בדוא"ל Orit.Baron@experis.co.il

 

איך זה עובד?

1
הגדרת צורכי הארגוןן
ביחד עם מנהלי הקריירה של Manpower Talent
2
הרכבת סדנה ייעודית
לעובדי הארגון מתוך מגוון כלים והדרכות של Manpower Talent
3
סדנאות בבית הלקוח
או בסניפי Manpower
4
סדנאות המשך
לפי הצורך