אודות

אמנון רדר

אמנון רדר

יו"ר ManpowerGroup

מיכל דן-הראל

מנכ"לית Manpower ישראל

המיומנויות המבוקשות אצל מנהלים

היכולת להשתנות

המיומנויות המבוקשות אצל מנהלים

Executive & professional הינה חברת השמה לבכירים אשר מתמחה בגיוס והשמת  דרג ביניים, ניהול וניהול בכיר ומובילה את תחום השמת הבכירים בישראל בכל המגזרים. החברה עוסקת בפתרונות גיוס והשמה של דרגי ביניים, ניהול וניהול בכיר על פי התמחויות: פיננסים, כספים, הייטק, הנדסה, תפעול ושרשרת אספקה, שיווק ומכירות, ביוטק , HR ובריאות ורפואה מה שמאפשר העמקת המקצועיות של צוות ההשמה ומקנה יתרון של מענה ענייני, מהיר ומדויק הן למועמדים והן לארגונים.

 

ייחודה של Executive & professional נעוץ בתפיסתה את המועמד כגורם המרכזי והחשוב ביותר בתהליך ההשמה. כחטיבה העוסקת בגיוס המשאב החשוב ביותר להצלחתו של כל ארגון Executive & professional רואה בכל מועמד לקוח מרכזי. לכן ה"אני מאמין" המקצועי של החברה הוא ליווי צמוד של המועמד לאורך כל התהליך.

 

מתוך תפיסת עולם זו פועלת Executive & professional על פי מספר עקרונות מנחים:

היכרות כבסיס להתאמה מושלמת בתהליך ההשמה הארגון אמור לענות על צורכי המועמד בדיוק כשם שהמועמד אמור לענות על צורכי התפקיד. לכן, המפתח להתאמה אולטימטיבית בין הארגון לבין המועמד טמון בהיכרות מעמיקה של שני הצדדים ולמידת צורכיהם.

כדי לאפשר התאמה מושלמת לומדת Executive & professional   את מאפייני המשרה ודרישות התפקיד בהיבט מקצועי ואישיותי, מבצעת אבחון צרכים ומיפוי מדויק וממוקד של מאפייני הארגון ברמה המקצועית והארגונית ולומדת להכיר את רוח הארגון, תרבותו, ודפוסי התנהלותו. במקביל עורכת  תהליכי אבחון מוקפדים עם המועמד, ולומדת להכיר לעומק את רמת מקצועיותו, ניסיונו, הכשרתו, מיומנויותיו והעדפותיו המקצועיות והאישיותיות.

 

אתיקה של דיסקרטיות לרשות כל מועמד עומד צוות השמה בתחום התמחותו המקצועית, המלווה אותו תוך הקפדה מלאה על אינטימיות ודיסקרטיות מוחלטת.

 

מתן ייעוץ, מידע וכלים פרקטיים Executive & professional  היא החברה היחידה בישראל המספקת ללקוחותיה ולמועמדים מדד רבעוני בנוגע למגמות הביקושים לעבודה בדרגים בכירים, ומספקת תמונה על מפת התעסוקה בתחומים השונים.כמו כן, במסגרת התהליך, מומחי ההשמה עומדים לרשות המועמדים כדי להקנות להם כלים להתנהלות נכונה ואפקטיבית בראיונות עבודה, הערכות "שווי שוק" בשוק העבודה וכן ייעוץ בצמתי קריירה מרכזיים.

 

תחומי התמחות:

HR

מאגד תחתיו מקצועות שעניינם בהתאמת האדם הנכון למקום הנכון, ובשימור תנאי העבודה שלו. בעידן שבו משתלטים המחשוב והטכנולוגיה על כל תחומי החיים, ברור לכול כי המשאב האנושי הוא מקור העצמה והכוח המניע מאחורי כל עסק מצליח, וכי "האדם שמאחורי המכונה" הוא שמעניק לה משמעות. תחום ה-HR עוסק בגיוס האנשים, התאמתם המיטבית לתפקיד ושמירה על רווחתם ועל רווחת הארגון כולו

 

שיווק:

עידן השפע הנוכחי, תחומי השיווק והמכירות הם מתחומי העיסוק הנדרשים ביותר. ניהול מכירות וסחר, שיווק, פרסום, דוברות או יח"צ, ניהול מותג, ייעוץ אסטרטגי, פיתוח עסקי וניהול קד"מ, ניהול תוכן או ניהול מוקדים – אלה גורמי התמיכה העוטפים את העסק ומאפשרים את צמיחתו. עבודת השיווק והמכירות מתבצעת בעולם דינמי ותוסס, חוצה מגזרים ושפות, ובכל סוגי המדיה – ומציעה עמדות מפתח ודרגי ביניים עם אפשרות לקידום ולהשפעה.תחום השיווק והמכירות הינו אחד התחומים המבוקשים בשוק, אנו מגייסים למגוון התפקידים מניהול מותג דרך ניהול דיגיטאל,מכירות,סחר ופיתוח עסקי

 

תפעול:

לוגיסטיקה עוסקת בניהול המשאבים החומריים ובשרשרת האספקה, ומטרתה לדאוג לקיומו של הציוד הנכון בכמות הנכונה, בזמן הנכון, במקום הנכון ובעלות הנמוכה ביותר. התחום מקיף את אמצעי התובלה, השינוע, האחסנה והאחזקה, החלוקה וההפצה. העמדות הבכירות בתחום כוללות משרות מדרגים שונים של קניינים, מנהלי רכש, יצוא וייבוא, מהנדסי מכונות, חשמל ומפעל, מנהלי ייצור ואחזקה, מנהלים טכניים ומנהלי מפעלים, מנהלי תשתיות ופרויקטים, מנהלי או"ש ותפ"י , אבטחה ובקרת איכות, לוגיסטיקה, תפעול ועוד.

תחום תפעול והנדסה מתמקד בעולמות תוכן שונים ומגוונים, ממהנדסי תעו"נ,אנשי רכש,הפצה ולוגיסטיקה ועד מנהלי ייצור,מהנדסי מכונות והנדסה אזרחית על כל ענפיה

 

בריאות ורפואה

מספק מעטפת שירותים בתחום הבריאות ורפואה בפריסה ארצית למגוון לקוחותינו בתחום כגון – קופות חולים , מכונים רפואיים , בתי חולים , בתי דיור מוגן, מוקדים רפואיים , חברות תרופות ועוד .

אצלנו תמצאו סניפים המתמחים בגיוס , השמה והעסקת עובדים במגוון של מקצועות בעולמות הסיעוד, פזיוטראפיה, קלינאות תקשורת , עבודה סוציאלית, רפואה , מזכירות רפואית, תפקידי מטה, מינהל , שירות וכדומה .
אנו מחזיקים במאגר מועמדים ארצי ותופרים פתרונות המותאמים ללקוחותינו כמענה לסקטורים במחסור בעולם הרפואה

 

ביוטק

ענף הביוטק הישראלי נמנה כאחד הענפים המפותחים בעולם ומשרת כיום אינספור תעשיות בינלאומיות מהגדולות בעולם, בכללן תעשיות פרמצבטיקה, פלסטיקה , ביוטכנולוגיה, כימיקלים, מזון, רפואה ומכשור רפואי, קוסמטיקה ועוד…
תחום ביוטק מתמחה בגיוס מקצועי של אקדמאים בתחומי מדעי החיים, ביוטכנולוגיה, כימיה, מדעים מדויקים , הנדסה, מעבדה , רוקחות ומקצועות פארה-רפואיים, ומספק פתרונות גיוס והשמה לכל סוגי התפקידים בתחומים אלה, בכל מגזרי התעשייה.
בין מיטב לקוחותינו נמנים ארגונים מובילים מעולמות הפארמה, חברות לציוד ולמכשור רפואי, מזון , חקלאות ועוד..